ΕΝΩΣΗ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΕΝΩΣΗ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ Β.ΕΛΛΑΔΑΣ

Με πίστη και όραμα για το παρόν και το μέλλον του Ελληνικού Ταεκβοντο

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

01 Φεβ
ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ- ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ ΑΘΛΗΤΩΝ

Εκδοτης : ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΕΤΑΒΕ


ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΥΜΕ ΟΤΙ Η ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΤΗΣ ΚΟΠΗΣ ΠΙΤΑΣ ΚΑΙ ΒΡΑΒΕΥΣΗΣ ΑΘΛΗΤΩΝ ΤΗΣ ΈΝΩΣΗΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ, ΘΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ ΣΤΙΣ 17 ΦΕΒΡΟΥΡΙΟΥ 2018 ΚΑΙ ΩΡΑ 12:00μμ ΣΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ PORTOPALACE(26ηςΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 65, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) , ΣΤΗΝ ΑΙΘΟΥΣΑ GRAND PIETRA HALL. ΣΤΗΝ ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΘΑ ΒΡΑΒΕΥΤΟΥΝ ΕΠΙΣΗΣ ΟΙ 10 ΠΡΩΤΟΙ ΣΥΛΛΟΓΟΙ ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΑΝ ΤΗ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΣΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΤΗΣ Ε.ΤΑ.Β.Ε ΓΙΑ ΤΟ ΕΤΟΣ 2016. ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΟΥΝ ΤΟΥΣ ΑΘΛΗΤΕΣ ΠΟΥ ΒΡΑΒΕΥΟΝΤΑΙ. ...
Αναλυτικά...

ΛΙΣΤΑ ΑΘΛΗΤΩΝ ΠΟΥ ΒΡΑΒΕΥΟΝΤΑΙ:

ΣΩΜΑΤΕΙΑ:






Α/Α
ΣΥΛΛΟΓΟΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1
ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
583

2
ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
423,5

3
ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ
372

4
ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ
336

5
ΑΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΖΑΝΗΣ
313

6
ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ
303,5

7
ΣΟΑΤ
280

8
ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
280

9
ΑΣ ΤΟΛΜΗ ΚΙΛΚΙΣ
260,5

10
ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ
254


ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΑΓΩΝΕΣ ΚΩΦΩΝ-ΒΑΡΗΚΟΩΝ





Α/Α
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ
ΔΙΑΚΡΙΣΗ
1
ΛΙΟΤΣΟΣ ΠΑΥΛΟΣ
ΑΣ ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ
ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟΣ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -58κ. DEAFLYMPICS
2
ΦΟΥΛΕΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
ΑΣ ΤΟΛΜΗ ΚΙΛΚΙΣ
ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟΣ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -67κ. DEAFLYMPICS
 
 
ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ- ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ-6-9 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017
 
 
1. Τζέλη Κωνσταντίνα (Σ.Ο.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ)
Χάλκινο μετάλλιο ( -57 κιλά Νέων Γυναικών)
2 Γαβριηλίδου Σεβαστή (ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ)
5η θέση ( +73 κιλά Νέων Γυναικών)




ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΟΥΓΓΑΡΙΑ – 5-8  ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2017
 
 
1.  Ιωάννου Αντωνία (ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ)
– Χάλκινο μετάλλιο ( -51 κιλά Κορασίδων)
2.  Γκογκάκης Δημήτριος (ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
– 5η θέση ( -65 κιλά Παίδων)






ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  ΕΦΗΒΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΚΥΠΡΟΣ-2-5 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2017
 
 
1. Τζέλη  Φανή (Σ.Ο.Α.ΤΡΙΚΑΛΩΝ)
- Χάλκινο μετάλλιο ( -55 κιλά Νεανίδων)
 

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ-ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ





Α/Α
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΔΙΑΚΡΙΣΗ
1
ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΟΥ ΖΩΗ (ΑΣ ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ)
ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -62κ. ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
2
ΤΖΕΛΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΑΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΖΑΝΗΣ)
ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -73κ. ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
3
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ)
ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -58κ. ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
4
ΣΑΧΙΝ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΜΩΥΣΗΣ (ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ)
ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -80κ. ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
5
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ)
ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -73κ. ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
6
ΚΑΡΑΓΚΟΥΛΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ (ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ)
ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -87κ. ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
7
ΤΖΙΒΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ)
ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -74κ. ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
8
ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ (ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ)
ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -74κ. ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
9
ΚΟΥΤΣΟΓΚΙΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ)
ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -80κ. ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
10
ΑΚΡΙΤΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ)
ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -46κ. ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
11
ΑΡΣΛΑΝΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ)
ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -57κ. ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
12
ΒΑΪΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ)
ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ +87κ. ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
 

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ





Α/Α
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΔΙΑΚΡΙΣΗ
1
ΧΑΜΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ)
ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -68κ. ΑΝΔΡΩΝ
2
ΡΟΔΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΣ ΑΘΛΟΦΟΡΟΣ)
ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -74κ. ΑΝΔΡΩΝ
3
ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ)
ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ +87κ. ΑΝΔΡΩΝ
4
ΣΑΛΙΝΟΥΔΗ ΕΛΕΝΗ (ΑΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΕΡΡΩΝ)
ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ +73κ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
5
ΤΕΛΗΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (ΑΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΖΑΝΗΣ)
ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -80κ. ΑΝΔΡΩΝ
6
ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ (ΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ)
ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -87κ. ΑΝΔΡΩΝ
7
ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΑΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΕΡΡΩΝ)
ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ +87κ. ΑΝΔΡΩΝ
8
ΓΚΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΤΩΝΙΑ-ΖΩΗ (ΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ)
ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -49κ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
9
ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΑΠΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ)
ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -68κ. ΑΝΔΡΩΝ
10
ΓΑΪΤΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΑΓΣ ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ)
ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -68κ. ΑΝΔΡΩΝ
11
ΔΙΑΦΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ (ΑΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΖΑΝΗΣ)
ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -74κ. ΑΝΔΡΩΝ
12
ΚΟΥΚΟΥΝΑΣ ΕΥΔΟΞΙΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ)
ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -87κ. ΑΝΔΡΩΝ
13
ΔΑΛΑΜΗΤΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΑΟ ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΕΥ ΖΗΝ)
ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -87κ. ΑΝΔΡΩΝ
14
ΚΟΥΤΣΟΥ ΙΩΑΝΝΑ (ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ)
ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -46κ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
15
ΣΤΑΜΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -49κ.ΓΥΝΑΙΚΩΝ
16
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΑΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΕΡΡΩΝ)
ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -67κ.ΓΥΝΑΙΚΩΝ
17
ΜΟΥΚΑ ΑΣΠΑΣΙΑ (ΑΣ ΝΕΑ ΦΛΟΓΑ ΠΟΛΙΧΝΗΣ)
ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -73κ.ΓΥΝΑΙΚΩΝ
 

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΕΦΗΒΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ





Α/Α
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΔΙΑΚΡΙΣΗ
1
ΘΟΛΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ)
ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -55κ. ΕΦΗΒΩΝ
2
ΠΛΑΛΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ (ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ)
ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -59κ. ΕΦΗΒΩΝ
3
ΠΑΪΤΑΡΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΣΟΑΤ)
ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -52κ. ΝΕΑΝΙΔΩΝ
4
ΧΑΤΖΗΚΟΪΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ)
ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -73κ. ΕΦΗΒΩΝ
5
ΚΕΤΣΕΤΖΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ (ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ)
ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -55κ. ΕΦΗΒΩΝ
6
ΣΤΟΓΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ)
ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -78κ. ΕΦΗΒΩΝ
7
ΚΑΛΤΕΚΗ ΦΑΙΔΡΑ (ΑΣ ΔΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ)
ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -55κ. ΝΕΑΝΙΔΩΝ
8
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΑΣΠΙΔΑ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ)
ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -42κ. ΝΕΑΝΙΔΩΝ
9
ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -52κ. ΝΕΑΝΙΔΩΝ
10
ΚΟΥΤΣΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΣ ΤΟΛΜΗ ΚΙΛΚΙΣ)
ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -45κ. ΕΦΗΒΩΝ
11
ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ (ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ)
ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -73κ. ΕΦΗΒΩΝ
12
ΜΠΟΥΝΤΙΟΥΚΟΣ-ΣΠΥΝΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΑΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΖΑΝΗΣ)
ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ +78κ. ΕΦΗΒΩΝ
13
ΣΙΑΪΝΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΑΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ)
ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ +68κ. ΝΕΑΝΙΔΩΝ
14
ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΑΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ)
ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -55κ. ΕΦΗΒΩΝ
15
ΚΕΤΣΕΤΖΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ (ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ)
ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -63κ. ΕΦΗΒΩΝ
16
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΑΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΖΑΝΗΣ)
ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -78κ. ΕΦΗΒΩΝ
17
ΜΕΤΕΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΑΣ ΝΕΑ ΦΛΟΓΑ ΠΟΛΙΧΝΗΣ)
ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -78κ. ΕΦΗΒΩΝ
18
ΧΑΤΖΗΠΑΣΧΑΛΗ ΕΛΕΝΗ (ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ)
ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -55κ. ΝΕΑΝΙΔΩΝ
19
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΑΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ)
ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -55κ. ΝΕΑΝΙΔΩΝ
20
ΠΑΡΛΑΚΙΔΗΣ-ΚΟΤΑΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ (ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ)
ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -59κ. ΕΦΗΒΩΝ
21
ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΑΟ ΝΕΑΣ ΙΩΑΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ)
ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -46κ. ΝΕΑΝΙΔΩΝ
22
ΜΑΝΟΥΣΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ (ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ)
ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -52κ. ΝΕΑΝΙΔΩΝ
23
ΤΣΙΓΚΡΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΞΑΝΘΗΣ)
ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -52κ. ΝΕΑΝΙΔΩΝ
24
ΜΥΤΑΡΗ ΕΛΕΝΗ-ΟΥΡΑΝΙΑ (ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -63κ. ΝΕΑΝΙΔΩΝ
25
ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ (ΑΚ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ)
ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -68κ. ΝΕΑΝΙΔΩΝ
26
ΣΙΑΪΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΑΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ)
ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -68κ. ΝΕΑΝΙΔΩΝ
27
ΣΙΚΟΒΕΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΣΟΑΤ)
ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -45κ. ΕΦΗΒΩΝ
28
ΚΑΤΣΙΩΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -45κ. ΕΦΗΒΩΝ
29
ΠΕΛΤΕΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΑΓΣ ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ)
ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -68κ. ΕΦΗΒΩΝ
30
ΣΤΥΑΝΙΔΗΣ ΑΙΑΝΤΑΣ (ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ)
ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -68κ. ΕΦΗΒΩΝ
31
ΔΑΜΑΛΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ)
ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ +78κ. ΕΦΗΒΩΝ
32
ΑΙΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΑΣ ΠΥΓΜΗ ΒΕΡΟΙΑΣ)
ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -49κ. ΝΕΑΝΙΔΩΝ
33
ΜΠΑΞΕΒΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ)
ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ +68κ. ΝΕΑΝΙΔΩΝ
 

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ





Α/Α
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΔΙΑΚΡΙΣΗ
1
ΜΠΑΚΑΛΗ ΗΛΙΑΝΑ (ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ)
ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -33κ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
2
ΣΑΡΒΑΝΑΚΗ ΘΕΟΠΟΥΛΑ (ΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΑΘΛΗΣΙΣ)
ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -55κ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
3
ΤΣΟΓΚΑ ΕΙΡΗΝΗ (ΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ)
ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ +59κ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
4
ΓΕΡΟΒΑΪΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΣΟΑΤ)
ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -41κ. ΠΑΙΔΩΝ
5
ΤΣΙΑΟΥΣΗΣ ΜΑΡΙΟΣ (ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ)
ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -53κ. ΠΑΙΔΩΝ
6
ΕΡΓΑΤΗ ΕΛΕΝΗ (ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -41κ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
7
ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -57κ. ΠΑΙΔΩΝ
8
ΜΠΑΡΚΩΦ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ)
ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -33κ. ΠΑΙΔΩΝ
9
ΔΑΔΟΥΠΗΣ ΦΩΤΙΟΣ (ΑΣ ΤΟΛΜΗ ΚΙΛΚΙΣ)
ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -65κ. ΠΑΙΔΩΝ
10
ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ0ΧΡΙΣΤΙΝΑ (ΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ)
ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ +59κ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
11
ΣΤΑΘΗΣ-ΟΣΙΠΩΒ ΜΑΡΙΟΣ (ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -41κ. ΠΑΙΔΩΝ
12
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΑΘΛΗΣΙΣ)
ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -37κ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
13
ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ)
ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -33κ. ΠΑΙΔΩΝ
14
ΑΝΤΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΟΓ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ)
ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -37κ. ΠΑΙΔΩΝ
15
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ)
ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -49κ. ΠΑΙΔΩΝ
16
ΛΟΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΣΟΑΤ)
ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -49κ. ΠΑΙΔΩΝ
17
ΠΙΓΓΟΥ ΛΥΔΙΑ (ΑΟΓ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ)
ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -33κ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
18
ΒΑΚΑΛΗ ΕΛΕΝΗ (ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ)
ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -55κ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
19
ΠΟΝΗΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΑΟ ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΕΥ ΖΗΝ)
ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -41κ. ΠΑΙΔΩΝ
20
ΓΟΥΛΙΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ)
ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -37κ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
21
ΤΖΕΛΗ ΜΑΡΙΑ (ΣΟΑΤ)
ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -44κ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
22
ΤΣΟΥΚΑΛΙΔΟΥ ΛΟΥΙΖΑ-ΜΑΡΙΑ (ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ)
ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -51κ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
23
ΜΠΑΚΑΤΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (ΑΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ)
ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -45κ. ΠΑΙΔΩΝ
24
ΖΗΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΑΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΖΑΝΗΣ)
ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ +65κ. ΠΑΙΔΩΝ
25
ΟΥΖΟΥΝΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ)
ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -59κ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
 

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2006


Α/Α
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΔΙΑΚΡΙΣΗ
1
ΝΤΟΜΠΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΑΘΛΗΣΙΣ)
ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -33κ. ΠΑΙΔΩΝ 2006
2
ΚΑΠΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ)
ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -37κ. ΠΑΙΔΩΝ 2006
3
ΤΑΣΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΑΟΓ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ)
ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -49κ. ΠΑΙΔΩΝ 2006
4
ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΑΟΓ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ)
ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -57κ. ΠΑΙΔΩΝ 2006
5
ΠΛΟΣΚΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ (ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -29κ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2006
6
ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ (ΑΣ ΠΑΛΜΟΣ ΣΚΙΑΘΟΥ)
ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -33κ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2006
7
ΝΤΖΟΥΒΑΡΑ ΜΑΚΡΙΝΑ (ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ)
ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -37κ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2006
8
ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΑΟΓ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)
ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -47κ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2006
9
ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ ΟΛΓΑ (ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ)
ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -51κ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2006
10
ΛΑΛΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΑΟΓ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ)
ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -55κ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2006
11
ΑΣΤΑΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ)
ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -49κ. ΠΑΙΔΩΝ 2006
12
ΕΞΑΡΧΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ (ΑΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ)
ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -57κ. ΠΑΙΔΩΝ 2006
13
ΜΠΖΙΩΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΟ ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΕΥ ΖΗΝ)
ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -61κ. ΠΑΙΔΩΝ 2006
14
ΤΣΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΑΣ ΚΑΤΩ ΤΟΥΜΠΑΣ)
ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ +65κ. ΠΑΙΔΩΝ 2006
15
ΝΤΡΟΥΒΑ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ (ΑΣ JEON-SA ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -55κ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2006
16
ΚΑΡΑΦΥΛΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ)
ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -44κ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2006
17
ΝΟΤΗ ΛΥΔΙΑ (ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -47κ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2006
18
ΠΙΠΕΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΑΣ  JEON-SA ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -59κ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2006
19
ΤΕΤΖΕΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΑΣ ΑΙΧΜΗ ΒΟΛΟΥ)
ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ +59κ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2006
20
ΧΑΔΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΑΟ ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΕΥ ΖΗΝ)
ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -33κ. ΠΑΙΔΩΝ 2006
21
ΚΙΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -33κ. ΠΑΙΔΩΝ 2006
22
ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΑΘΛΗΣΙΣ)
ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -41κ. ΠΑΙΔΩΝ 2006
23
ΝΤΙΟΥΔΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ (ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ)
ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -61κ. ΠΑΙΔΩΝ 2006
24
ΔΙΑΚΑΚΗ ΣΟΦΙΑ-ΜΑΡΙΝΑ (ΑΟΓ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)
ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -29κ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2006
25
ΠΑΤΡΑΜΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ)
ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -33κ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2006
26
ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ (ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ)
ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -33κ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2006
27
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΝΑΗ (ΑΜΓΟ ΕΟΡΔΑΪΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ)
ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -47κ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2006
28
ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗ ΣΟΦΙΑ (ΑΚ ΚΑΤΩ ΤΟΥΜΠΑΣ)
ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -59κ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2006
29
ΣΤΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ (ΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ)
ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ +59κ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2006
 

ΜΕΛΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟΥ 2017





Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ
ΟΝΟΜΑ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1
ΤΣΑΜΠΑΛΑ
ΣΤΑΜΑΤΙΑ
ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
2
ΚΥΡΤΣΙΔΟΥ
ΑΓΑΠΗ
ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
3
ΜΟΥΤΡΟΥΠΙΔΟΥ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ
4
ΠΑΥΛΟΥ
ΕΙΡΗΝΗ
ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
5
ΗΛΙΑΔΗ
ΜΑΡΙΑ
ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
6
ΜΩΥΣΙΔΟΥ
ΜΑΡΙΑ
ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ
7
ΝΤΙΝΤΟΥ
ΘΕΟΔΩΡΑ
ΑΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ
8
ΝΤΙΝΤΟΥ
ELENH
ΑΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ
9
ΑΣΤΟΓΛΟΥ
ΜΑΡΙΑ
ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ
10
ΝΑΝΟΥ
ΙΩΑΝΝΑ
ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
11
ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΑΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΖΑΝΗΣ
12
ΜΟΥΛΙΩΤΑ
ΑΘΑΝΑΣΙΑ-ΑΘΗΝΑ
ΑΣ ΤΟΛΜΗ ΚΙΛΚΙΣ
13
ΓΡΑΜΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΘΑΝΑΣΙΑ
ΑΓΣ ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ
14
ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ
ΘΕΟΔΩΡΑ
ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
15
ΤΣΕΚΟΥΡΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
16
ΤΕΜΠΕΛΗ
ΜΑΡΙΑ
ΑΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ
17
ΜΙΧΑΛΟΥΔΗ
ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΑΣ ΣΙΘΩΝΙΑΣ
18
ΒΑΚΙΑΡΟΥ
ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΑΣ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ
19
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΑΟΓ ΟΡΦΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
20
ΚΑΜΑΡΙΑΝΑΚΗ
ΙΩΑΝΝΑ
ΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
21
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΜΑΡΙΑ
ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ
22
ΛΑΜΠΗ
ΔΗΜΗΤΡΑ
ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ
23
ΠΟΖΑΡΛΗ
ΑΘΗΝΑ
ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
24
ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ
ΦΑΝΗ
ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ
25
ΠΑΥΛΙΤΣΑΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
26
ΤΟΡΟΥΝΙΔΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ
27
ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ
ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ
ΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ
28
ΛΙΟΤΣΟΣ
ΠΑΥΛΟΣ
ΑΣ ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ
29
ΜΕΧΤΕΡΙΔΗΣ
ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΑΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΖΑΝΗΣ
30
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΣ ΤΟΛΜΗ ΚΙΛΚΙΣ
31
ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ
ΙΩΣΗΦ
ΑΣ ΝΕΑ ΦΛΟΓΑ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
32
ΑΡΟΥΣΑΝΙΑΝ
ΑΡΣΕΝ
ΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
33
ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
34
ΜΠΑΝΤΙΟΥΚΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΖΑΝΗΣ
35
ΚΑΡΑΪΤΣΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
36
ΠΟΤΟΣ
ΧΑΡΙΛΑΟΣ
ΑΣ ΠΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
37
ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
38
ΦΛΩΡΟΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΣ ΝΕΜΕΣΙΣ
39
ΠΑΛΑΥΡΑΣ
ΕΥΘΥΜΙΟΣ
ΑΓΣ TKD ΤΡΙΚΑΛΩΝ
40
ΠΛΑΤΗΣ
ΣΤΑΥΡΟΣ
ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ
41
ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
42
ΚΑΠΠΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ
43
ΜΑΝΟΥΣΑΚΙΔΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ
44
ΜΑΥΡΟΦΟΡΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
45
ΠΑΦΙΛΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
46
ΔΑΡΔΑΓΑΝΗΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
47
ΔΟΥΚΑΣ
ΕΥΘΥΜΙΟΣ
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
48
ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
49
ΛΑΣΚΑΡΑΚΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ
50
ΣΙΝΔΡΟΣ
ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
51
ΑΛΕΞΙΟΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ
52
ΔΑΛΚΥΡΙΑΔΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ
53
ΧΑΤΖΗΛΙΑΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
54
ΜΕΤΑΞΑΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
55
ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΑΣ ΤΟΛΜΗ ΚΙΛΚΙΣ
56
ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ
ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ
57
ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ
ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΣ
ΑΠΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
58
ΧΑΔΙΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
59
ΜΙΛΚΑΣ
ΣΤΑΥΡΟΣ
ΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΑΘΛΗΣΙΣ
60
ΜΟΣΚΟΦΙΔΗΣ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
61
ΜΑΡΙΝΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ
62
ΣΟΛΑΚΙΔΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΖΑΝΗΣ
63
ΚΟΚΑΛΑΣ
ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ
64
ΦΡΑΔΕΛΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ
65
ΜΑΡΕΤΗΣ
ΡΑΦΑΗΛ
ΑΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΖΑΝΗΣ
66
ΑΡΒΥΘΑΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΣ ΔΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
67
ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
ΑΟΓ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ
68
ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ
ΠΑΥΛΟΣ
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
69
ΧΑΤΖΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ
70
ΣΙΟΥΤΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΣ ΓΕΝΕΣΙΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
71
ΑΜΠΕΛΑΣ
ΠΑΥΛΟΣ
ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
72
ΘΕΟΔΩΣΙΟΥ
ΜΑΡΙΟΣ
ΣΟΑΤ
73
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
74
ΧΑΤΖΗΣΩΤΗΡΙΟΥ
ΕΚΤΟΡΑΣ-ΜΑΡΙΟΣ
ΑΚ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
75
ΓΟΥΤΑΣ
ΑΣΤΕΡΙΟΣ
ΑΣ ΑΤΡΩΤΟΣ
76
ΤΣΙΟΥΡΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
77
ΤΟΤΛΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
78
ΤΣΑΡΤΣΑΛΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
79
ΛΟΥΚΟΒΙΤΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΣ ΤΟΛΜΗ ΚΙΛΚΙΣ
80
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ
81
ΚΕΜΕΝΤΣΕΤΣΙΔΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΣ ΤΟΛΜΗ ΚΙΛΚΙΣ
82
ΜΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ
ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
83
ΧΡΙΣΤΙΔΗΣ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ
ΑΜΓΟ ΕΟΡΔΑΪΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΠΤΟΛΕΜ.
84
ΟΥΖΟΥΝΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ
85
ΜΠΟΥΚΛΑΣ
ΠΕΤΡΟΣ
ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΑΙΝΩΝ
86
ΠΑΤΑΛΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΓ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
87
ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ
ΣΟΑΤ
88
ΤΣΕΛΙΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
89
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
90
ΝΑΖΑΡΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΣ ΑΘΛΟΦΟΡΟΣ
91
ΠΟΥΡΣΑΝΙΔΗΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
92
ΠΑΠΑΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
93
ΤΟΥΤΟΥΡΤΣΙΔΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΟΓ ΟΡΦΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
94
ΚΑΜΑΔΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
95
ΦΙΚΗΣ
ΣΤΕΛΙΟΣ
ΑΟ ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΕΥ ΖΗΝ
96
ΛΑΖΙΔΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ
97
ΚΩΤΟΥΛΑ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
98
ΣΙΣΜΑΝΗ
ΓΕΩΡΓΙΑ
ΑΟ ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΕΥ ΖΗΝ
99
ΤΟΤΣΙΟΥ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΣΟΑΤ
100
ΠΕΤΡΑΚΟΥ
ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
101
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ
ΣΜΑΡΑΓΔΑ
ΑΣ ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ
102
ΧΑΛΚΙΔΟΥ
ΜΑΡΙΑ
ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ
103
ΒΟΪΤΣΙΔΟΥ
ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ
ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
104
ΤΑΣΧΟΥΝΙΔΟΥ
ΙΩΑΝΝΑ
ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
105
ΚΟΣΜΑ
ΙΩΑΝΝΑ
ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
106
ΚΟΔΡΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ
107
ΤΣΑΚΙΡΗ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
108
ΜΥΤΑΡΗ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
109
ΑΣΤΑΡΤΖΗ
ΜΑΡΘΑ
ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
110
ΚΑΝΑΚΑΡΗ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
111
ΚΥΡΓΟΥ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
112
ΠΙΓΓΟΥ
ΛΥΔΙΑ
ΑΟΓ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ
113
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ
ΜΙΧΑΗΛΙΑ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΕΛΕΥΘ. ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
114
ΓΚΟΥΝΤΗ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
115
ΤΖΕΛΗ
ΜΑΡΙΑ
ΣΟΑΤ
116
ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
117
ΣΤΡΑΤΗΓΟΥ
ΜΑΡΙΑ
ΑΠΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
118
ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ
ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΑΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ
119
ΤΣΙΡΟΥΔΗ
ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ
ΑΚ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
120
ΣΥΡΑΚΟΥ
ΙΩΑΝΝΑ
ΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
121
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ
ΘΕΟΔΩΡΑ
ΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΑΛΚΙΜΟΣ
122
ΠΟΥΛΙΟΥ
ΑΘΗΝΑ
ΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ
123
ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΑ
ΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
124
ΜΠΑΞΕΒΑΝΗ
ΣΜΑΡΑΓΔΑ
ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ
125
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΑΙΝΩΝ
126
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ
ΕΛΙΣΑΒΕΤ
ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
127
ΚΙΤΣΙΟΥ
ΒΑΣΙΛΕΙΑ
ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΑΙΝΩΝ
128
ΒΑΠΟΡΙΔΗ
ΜΑΡΙΑ
ΑΣ ΑΤΡΩΤΟΣ ΑΣΩΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
129
ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ
ΕΛΕΝΑ
ΑΟΓ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ
130
ΣΓΟΡΟΥΔΗ
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
131
ΡΑΤΚΟΥ
ΔΙΟΝΥΣΙΑ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΑΣΠΙΔΑ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
132
ΖΕΡΕΝΙΔΗ
ΕΛΕΝΗ
ΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
133
ΣΤΥΛΙΟΥ
ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ
ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
 





αρχειο ανακοινωσεων