ΕΝΩΣΗ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΕΝΩΣΗ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ Β.ΕΛΛΑΔΑΣ

Με πίστη και όραμα για το παρόν και το μέλλον του Ελληνικού Ταεκβοντο

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

07 Ιαν
1 ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟΥ 2019 Α/Γ & Ε/Ν

Εκδοτης : ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΕΤΑΒΕ


...
Αναλυτικά...

ΟΙ ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΠΟΥ ΑΝΗΚΟΥΝ ΣΕ ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΤΩΝ ΝΟΜΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ, ΛΑΡΙΣΑΣ,ΤΡΙΚΑΛΩΝ,ΕΒΡΟΥ,ΔΡΑΜΑΣ,ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ, ΞΑΝΘΗΣ, ΚΑΒΑΛΑΣ, ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΚΑΙ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ, ΘΑ ΔΙΑΜΕΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΘΑ ΣΙΤΙΣΤΟΥΝ ΣΤΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΡΙΟ ΤΗΣ Ε.ΤΑ.Β.Ε
ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΤΩΝ ΣΥΛΛΟΓΩΝ ΟΠΟΥ ΑΝΗΚΟΥΝ ΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΟΥΝ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ 10/1/2019 ΚΑΙ ΩΡΑ 14:00, ΕΑΝ ΘΑ ΔΙΑΜΕΙΝΟΥΝ ΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ.
ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ  ΤΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ Ε/Ν, Α/Γ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΥΟ ΗΜΕΡΕΣ. ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ:

 ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΡΩΙ  12/1/2019
ΝΕΑΝΙΔΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ  10.00 –11.30 
ΑΝΔΡΩΝ - ΕΦΗΒΩΝ  12.00  – 13.30

ΣΑΒΒΑΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ
ΝΕΑΝΙΔΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ  17.00 –18.30 
ΑΝΔΡΩΝ - ΕΦΗΒΩΝ  19.00  – 20.30 

 ΚΥΡΙΑΚΗ 13/1/2019

ΝΕΑΝΙΔΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ  09.30 – 11.30 
ΑΝΔΡΩΝ - ΕΦΗΒΩΝ  11.30  – 13.00


Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
  ΑΝΔΡΩΝ      
1 ΚΟΥΤΣΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΑΣ ΤΟΛΜΗ ΚΙΛΚΙΣ 54- ΑΝΔΡΩΝ
2 ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ 58- ΑΝΔΡΩΝ
3 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟΣ ΑΣ ΤΟΛΜΗ ΚΙΛΚΙΣ 63- ΑΝΔΡΩΝ
4 ΖΗΣΗΣ ΠΟΛΥΔΕΥΚΗΣ ΑΓΣ ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ 68- ΑΝΔΡΩΝ
5 ΙΜΒΡΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 74-ΑΝΔΡΩΝ
6 ΤΖΙΒΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ (ΜΑΧΗΤΕΣ) 74- ΑΝΔΡΩΝ
7 ΤΕΛΗΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΖΑΝΗΣ 80- ΑΝΔΡΩΝ
8 ΜΕΤΕΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣ Ν.ΦΛΟΓΑ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 80- ΑΝΔΡΩΝ
9 ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΙΩΣΗΦ ΑΣ Ν.ΦΛΟΓΑ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 87-ΑΝΔΡΩΝ
10 ΜΗΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ 87+ ΑΝΔΡΩΝ
11 ΒΑΙΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ 87+ ΑΝΔΡΩΝ
  ΕΦΗΒΩΝ 2002      
1 ΝΟΒΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΑΣ ΠΥΓΜΗ ΒΕΡΟΙΑΣ 48- ΕΦΗΒΩΝ 2002
2 ΚΑΤΣΙΩΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 51- ΕΦΗΒΩΝ 2002
3 ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 51- ΕΦΗΒΩΝ 2002
4 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΓΣ TKD ΤΡΙΚΑΛΩΝ 55- ΕΦΗΒΩΝ 2002
5 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ 59- ΕΦΗΒΩΝ 2002
6 ΘΟΛΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ (ΜΑΧΗΤΕΣ) 63- ΕΦΗΒΩΝ 2002
7 ΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ  68- ΕΦΗΒΩΝ 2002
8 ΑΛΕΞΙΟΥ  ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ 73- ΕΦΗΒΩΝ 2002
9 ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΣΓ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ 78- ΕΦΗΒΩΝ 2002
10 ΚΑΜΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΘΩΡΑΞ ΛΕΥΚΩΝΑ 78+ ΕΦΗΒΩΝ 2002
  ΕΦΗΒΩΝ 2003      
1 ΜΠΑΝΤΡΑΛΕΞΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΣ ΔΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 51- ΕΦΗΒΩΝ 2003
2 ΜΑΛΑΖΟΝΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ (ΜΑΧΗΤΕΣ) 55- ΕΦΗΒΩΝ 2003
3 ΤΣΙΑΟΥΣΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 59- ΕΦΗΒΩΝ 2003
4 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΣ ΤΟΛΜΗ ΚΙΛΚΙΣ 63- ΕΦΗΒΩΝ 2003
5 ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗΣ ΔΑΝΙΗΛ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ 68- ΕΦΗΒΩΝ 2003
6 ΔΑΔΟΥΠΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΑΣ ΤΟΛΜΗ ΚΙΛΚΙΣ 73- ΕΦΗΒΩΝ 2003
7 ΖΗΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΖΑΝΗΣ 78- ΕΦΗΒΩΝ 2003
8 ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ 78+ ΕΦΗΒΩΝ 2003
9 ΓΚΑΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 78+ ΕΦΗΒΩΝ 2003
  ΕΦΗΒΩΝ 2004      
1 ΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΖΑΝΗΣ 45- ΕΦΗΒΩΝ 2004
2 ΜΠΑΡΟΥΤΑΣ ΝΙΚΟΣ ΑΟ ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΕΥΖΗΝ 45- ΕΦΗΒΩΝ 2004
3 ΚΑΜΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 48- ΕΦΗΒΩΝ 2004
4 ΚΟΚΑΛΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ Α.Τ. 48- ΕΦΗΒΩΝ 2004
5

6
ΓΙΩΤΗΣ

ΤΣΑΡΔΑΚΑΣ
ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΑΘΛΗΣΙΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
51- ΕΦΗΒΩΝ 2004

51- ΕΦΗΒΩΝ 2004
7
ΧΑΡΤΟΜΑΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 55- ΕΦΗΒΩΝ 2004
8
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ (ΜΑΧΗΤΕΣ) 59- ΕΦΗΒΩΝ 2004
9
ΣΤΑΡΤΣΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΑΟ ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΕΥΖΗΝ 59- ΕΦΗΒΩΝ 2004
10
ΣΑΜΑΡΑΣ  ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΑΣ ΠΥΓΜΗ ΒΕΡΟΙΑΣ 63- ΕΦΗΒΩΝ 2004
11 ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΝΙΚΟΣ ΑΣ JEON-SA ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 68- ΕΦΗΒΩΝ 2004
12 ΜΑΡΕΤΗΣ ΡΑΦΑΗΛ-ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΖΑΝΗΣ 73- ΕΦΗΒΩΝ 2004
13 ΜΠΑΡΔΑΣ ΣΤΑΖΙΤΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 73- ΕΦΗΒΩΝ 2004
14 ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΟ ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΕΥΖΗΝ 78 - ΕΦΗΒΩΝ 2004
15 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 78+ ΕΦΗΒΩΝ 2004
A/A ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ  ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
  ΓΥΝΑΙΚΩΝ      
1 ΤΣΑΜΠΑΛΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -46
2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΓ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ -49
3 ΜΑΝΟΥΣΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ -53
4 ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΟΡΕΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ -53
5 ΧΑΤΖΗΠΑΣΧΑΛΗ ΕΛΕΝΗ ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ -57
6 ΜΠΟΝΤΗ ΝΙΚΗ ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ -62
7 ΤΖΕΛΗ ΦΑΝΗ ΣΟΑΤ -62
8 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ -67
9 ΜΟΥΚΑ  ΑΣΠΑΣΙΑ ΑΣ Ν.ΦΛΟΓΑ ΠΟΛΙΧΝΗΣ -73
10 ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 73
11 ΚΙΟΣΕ ΕΛΕΝΗ ΑΣ ΑΤΡΩΤΟΣ 73
         
  ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2002      
1 ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΝΕΡΑΤΖΟΥΛΑ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -44
2 ΒΟΥΖΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΣ ΠΕΡΣΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ -46
3 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ -49
4 ΜΑΝΟΥΣΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ -52
5 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ  ΕΛΕΝΗ ΑΣ Ν. ΙΩΝΙΑ ΒΟΛΟΥ -52
6 ΧΑΤΖΗΠΑΣΧΑΛΗ ΕΛΕΝΗ ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ -55
7 ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΟΥ
ΦΩΤΕΙΝΗ
ΑΟΓ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
-59
8 ΣΥΡΙΩΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ -63
9 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΟΡΕΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ -63
10 ΚΑΠΛΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ -68
11 ΚΑΡΑΜΠΑ  ΕΛΕΝΗ ΛΕΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 68
  ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2003      
1 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΑΝΑΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ -46
2 ΜΗΤΣΙΓΙΩΡΓΗ ΣΤΕΛΛΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΑΣΠΙΔΑ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ -49
3 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΣΜΑΡΑΓΔΑ ΑΣ ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ -52
4 ΓΚΑΤΖΕΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ -55
5 ΧΑΛΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ -59
6 ΤΑΣΧΟΥΝΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ -63
7 ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ -68
8 ΤΖΟΥΡΟΥ-ΤΣΟΛΙΑΡΙΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΑΘΛΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -68
9 ΚΑΜΑΝΑΤΖΗ ΑΣΠΑΣΙΑ ΑΣ Ν. ΦΛΟΓΑ ΠΟΛΙΧΝΗΣ -68
10 ΠΑΤΕΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ 68
11 ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ  ΟΥΡΑΝΙΑ ΑΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 68
  ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2004      
1 ΠΑΠΑΚΥΠΡΙΑΝΟΥ ΝΕΦΕΛΗ ΜΑΡΙΑ ΔΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ -42
2 ΣΟΥΛΟΒΑΡΙ ΑΔΕΛΑΙΔΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ -44
3 ΕΡΓΑΤΗ ΕΛΕΝΗ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -44
4 ΚΟΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ -46
5 ΤΣΑΚΙΡΗ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΣ    ΔΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ -46
6 ΚΟΚΤΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΠΥΓΜΗ ΒΕΡΟΙΑΣ -46
7 ΜΑΣΤΟΡΗ ΕΛΕΝΗ - ΑΝΘΙΑ ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ -46
8 ΤΣΑΛΚΙΤΖΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΑΜΓΟ ΕΟΡΔΑΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ  -49
9 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ -52
10 ΣΑΡΒΑΝΑΚΗ ΘΕΟΠΟΥΛΑ ΑΚ ΑΘΛΗΣΙΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ -55
11 ΤΣΑΡΤΣΑΛΗ ΧΡΥΣΗ ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΚΙΛΚΙΣ -55
12 ΚΟΣΜΑΓΙΑΤΣ ΤΕΑ ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ -59
13 ΒΑΚΑΛΗ  ΕΛΕΝΗ ΑΣ    ΔΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ -59
14

15
ΟΥΖΟΥΝΙΔΟY
ΠΑΙΣΙΟΥ
ΦΩΤΕΙΝΗ
ΕΙΡΗΝΗ
ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ
ΑΣ ΑΤΡΩΤΟΣ
-63
-63
16 ΠΕΡΙΣΤΕΡΓΙΑΝΟΥ ΕΥΑΕΓΓΕΛΙΑ ΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ -68
17 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ ΑΓΣ ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ 68

αρχειο ανακοινωσεων